معرفی شرکت

 
>> گروه توسعه صنعتی آسیا مجد (سهامی خاص) با نام تجاری سنگ سنباده آسیا در سال 1374 با هدف تولید انواع سنگ های سایش ، برش و تخصصی در شهر مشهد تاسیس گردیده و با بهره برداری از واحدهای خود شروع به فعالیت نموده است.
>> این گروه شامل واحد های ذیل بوده و با توان بالای علمی و فنی خود در جهت جلب و حفظ رضایت کامل مصرف کنندگان گام بر می دارد:
        واحد تولید سنگ های فیبری سایش و برش
        واحد تولید سنگ های تخصصی
        واحد فنی و مهندسی
        واحد تحقیقات و کنترل کیفیت
        واحد بازرگانی و فروش
>> محصولات تولیدی سنگ سنباده آسیا ، با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و تکیه بر دانش و تجربه منابع انسانی متعهد و متخصص، مطابق با استانداردهای بین المللی، تولید شده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.
>> درحال حاضر این مجموعه به عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ های سنباده در کشور به شمار مي آيد و در سال های 92 و 98 به عنوان واحد نمونه صنعتی از جانب وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شده و  در جشنواره ملي مديران و توليدكنندگان جوان كشور به عنوان  توليد كننده برتر كشور در سالهای 92 ، 93 ، 97 و 98 و نیز به عنوان برگزیده مدیر نمونه جوان کشور در سال 96 مورد تقدير وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجلس شوراي اسلامي قرار گرفته و در پنج سال متوالی 93، 94، 95 ، 96 و 97 به عنوان برند برتر برگزیده شده و در سال 97 نیز به عنوان واحد نمونه صنعتی اقتصاد مقاومتی مورد تقدیر قرار گرفته است.
>> همچنين واحد تولیدی سنگ سنباده آسیا، برای اولین بار در ایران موفق به دریافت نشان استاندارد ملی گردیده و به عنوان اولين دارنده نشان استاندارد ملی ایران در تولید سنگ های سنباده و نيز اولين دارنده نشان استاندارد اروپا در ايران گامی دیگر در جهت ارتقای کیفیت صنعت کشور برداشته است.
>> این شرکت در راستای نیل به اهداف توسعه کیفی خود نيز، موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2000 از URS انگلستان، گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 از BRS آمریکا، گواهینامه ISO 50001 از CCPL آلمان، گواهینامه ISO 10006 ازALLIANCE آمریکا، گواهینامه ISO 9001-2008 از NQA انگلستان، گواهینامه ISO 9001 از TUV آلمان، گواهینامه ارتقای کیفیت از سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و نیز گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE گردیده است.
>> متخصصین واحد تحقیقات و کنترل کیفیت سنگ سنباده آسیا، با انگیزه قطع وابستگی و افزایش توان رقابتی با بازارهای جهانی، برای اولین بار در ایران موفق به تولید سنگ های برش مخصوص ماشین آلات ثابت پروفیل بر (قطر350 میلیمتری) و همچنین سنگ های نازک برش استنلس استیل (CUTTING THIN) گردیده و نقش مهمی در خودکفایی صنعت کشور ایفا نموده اند.
>> واحد تولید سنگ های تخصصی سنگ سنباده آسیا، پس از سال ها فعالیت درخشان درعرصه شکوفایی و توسعه صنعت ایران زمین، به جایگاهی شایسته در میان صنعتگران دست یافته و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی فنی، توانایی تولید انواع سنگ های تخصصی مورد نیاز در صنایع مختلف ریخته گری،فولاد،ریلی،راه آهن و ... را دارا می باشد.